Úvod > Projekty do škol >

Kde je pohyb tam je živo-t

KDE JE POHYB, TAM JE ŽIVO-T

mezilidské vztahyPOHYB – HUDBA – EMOCE

Pro 1.stupeň ZŠ

Nabízený program otevírá u dětí radost, spontánnost, hravost, kreativitu, soustředění. Přes vlastní prožitky vede děti k respektování společenských a skupinových pravidel, ke zlepšení chování žáků, ke zmírnění agrese, k vzájemné toleranci a vzájemnému respektu, posiluje vztahy mezi dětmi.

Program je provázen slovem, hudbou a pohybem. Děti jsou po celou dobu trvání plně aktivní. Vyzkouší si pohybové aktivity, které vnáší do života radost, ale zároveň respekt k sobě i k ostatním. Učí se uvědomovat si svoje pocity a pracovat s nimi.

Jsem učitelkou základní školy a jako učitelka vnímám narůstající problémy v mezilidských vztazích a to bohužel i u dětí mladšího školního věku.  Zároveň jsem lektorkou prožitkových tanců, které rozvíjejí kreativitu, vitalitu a radost ze života, prohlubují respekt k sobě i k ostatním. Sjednotila jsem proto tyto dva aspekty a vytvořila výchovně - vzdělávací program.

Mou velkou vášní je předávat a rozsévat radost a lásku ostatním, zejména dětem.

K realizaci programu je potřeba tělocvična nebo větší prázdná místnost.

Programem provází lektorky Ivana Janovská a Iva Lencová.

Kontaktujte nás

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.