Úvod >

Semináře a workshopy pro dospělé

TANEČNÍ SEMINÁŘE  (jsou startem naplněné a šťastné budoucnosti)

Taneční seminářeStojíte ve svém životě na místě a nemůžete se z něj odlepit?

Přesto, že jsem žila pohodlný život, ve kterém jsem měla vše, co jsem potřebovala – manžela, zdravé děti, vysněný dům u lesa, zahradu, auto, dobrou práci, cítila jsem, že ten opravdový a skutečný život se odehrává někde jinde. Chyběla mi v mém životě radost, nadšení, láska i spokojenost. Stála jsem na místě a nevěděla, jak se z něj odlepit. Udělal to za mě život sám. V roce  2014  se mnou pořádně zatřásl.  Když jsem se vzpamatovala z otřesu, začala jsem hledat pomoc.  Chytala jsem se každé možnosti. Chtěla jsem posílit sebe, být samostatnou a nezávislou ženou, dosáhnout svých cílů.

Na jaře 2015 mi do cesty vstoupila Biodanza, jejíž zakladatelkou u nás v Čechách je Aneta Končulová. První lekce Biodanzy mě okamžitě vtáhla zpátky do života. Když zazněla hudba a já udělala první krok, věděla jsem, že je to krok do nové budoucnosti. A byl. Navštěvovala jsem pravidelně víkendové a jednodenní semináře. Při každém z nich jsem cítila, jak rostu. Učila jsem se postavit se sama za sebe, jít za svými sny, snadno překonávat překážky, mít životní nadhled, vnímat svůj život s nadšením a mít ze svého života radost. To, co jsem se naučila v sále se začalo odehrávat i v mém životě. Začaly se dít zázraky. Dokázala jsem se jako trosečník na pustém ostrově vrátit zpátky na ostrov, který je naplněn nadšením, radostí, láskou a štěstím. Své poznatky a zkušenosti dnes předávám dál ve formě Tanečních seminářů.

 

Co můžete očekávat? Co je výsledkem pravidelné účasti na Tanečních seminářích?

Je to velké dobrodružství. To, co zažijete na sále se opravdu promítá do běžného života. Po několika lekcích zatoužíte stát se tvůrcem svého života, zatoužíte začít žít život podle vašich představ. Začnete ve svém životě realizovat změny, získáte odvahu pro realizaci těchto změn. Budete mnohem více vnímavější k sobě i k ostatním. Začnete respektovat sebe a své potřeby. Získáte energii, radost a chuť do života. Přestanete se řídit naučenými vzorci.  Zažijete pocity lásky ve společnosti báječných lidí.

Kontaktujte nás

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.