Úvod >

Projekty do škol

HUDEBNÍ WORKSHOPY, které rozproudí hudební energií v každém dítěti

 

projekty-1Pro Vaše žáky nabízím interaktivní hudební workshopy, které jsou navrženy tak, aby rozproudily hudební energii v každém dítěti a podpořily tvořivý přístup k hudbě. Hudební workshopy jsou vhodné pro mateřské školy, školy prvního i druhého stupně a nabízejí zážitek plný hudby, zábavy a vzdělání.

 

Co můžete očekávat:

Interaktivní zážitek: hudební dílny jsou plné interaktivních aktivit, které angažují děti a umožňují jim projevit se hudbou. Děti budou hrát na různé hudební nástroje, zpívat, tvořit a tančit. 

Rozvíjení hudebních dovedností: pomáhám dětem rozvíjet základní hudební dovednosti, především rytmus, skrze zábavné aktivity.

Tvořivost: podporuji tvořivý přístup k hudbě, což dětem umožňuje vyjádřit své emoce skrze hudbu. 

Spolupráce a týmová práce: workshopy podporují týmovou spolupráci. Děti se učí poslouchat a reagovat na ostatní, což jsou důležité dovednosti pro život.

Bezpečné a přátelské prostředí: všechny aktivity jsou navrženy tak, aby byly vhodné pro věk dětí a v souladu s pedagogickými standardy.

Radost z hudby: navrhuji hudební dílny tak, aby přinášely dětem nejen hudbu, ale především radost a úsměvy. Hudba by měla být zábavou a to je můj cíl. 

Flexibilita: workshopy mohou být postavené na míru Vašim představám. 

 

Proč vybrat hudební workshopy

 

Všechny hudební workshopy přes vlastní prožitky upevňují sociální vazby mezi dětmi, zvyšují schopnost koncentrace, jsou prevencí proti agresi, zprostředkovávají odreagování a emocionální vybití, rozvíjí kreativitu, pozitivně ovlivňují prostředí dětského kolektivu.

 

Po celou dobu trvání hudebně – pohybové dílny jsou všechny děti plně aktivní. Vystřídají hudební aktivity zaměřené na rytmus, zahrají si na netradiční hudební nástroje, vyzkouší hru na africký buben djembe. Ze svých vlastních těl vytvoří rytmický orchestr. Hudební nástroje a vlastní tělo účastníků jsou prostředkem k neverbální komunikaci.

 

 

 

Mou snahou je oslovit, inspirovat a "občerstvit" hudbou širokou veřejnost z řad dětí i dospělých.

Pracuji na základě bohytých pedagogických zkušeností v oblasti nejen hudebního vzdělávání dětí.

Věřím, že hudba by měla být radostí, zábavou, ale také vzdělávacím prvkem. Workshopy kombinují obě tyto složky. 

Nabízím konkurenceschopné ceny a různé možnosti balíčků kombinované s workshopy pro pedagogy.

 

Dejte dětem šanci objevit svůj hudební potenciál a zažít radost z hudby!

Kontaktujte nás ještě dnes a rádi s Vámi probereme Vaše konkrétní požadavky a možnosti spolupráce. 

Nechte nás být Vaším partnerem v rozvoji hudebního vzdělání dětí!

 

Kontaktujte nás

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.