Úvod >

TANEČNÍ SEMINÁŘE

TANEČNÍ SEMINÁŘE  (jsou startem naplněné a šťastné budoucnosti)

Taneční seminářeStojíte ve svém životě na místě a nemůžete se odlepit?

Přesto, že jsem žila pohodlný život, ve kterém jsem měla vše, co jsem potřebovala, cítila jsem, že ten opravdový a skutečný život se odehrává někde jinde. Chyběla mi v mém životě radost, nadšení, láska i spokojenost. Stála jsem na místě a nevěděla, jak se odlepit. Udělal to za mě život sám.

Na jaře 2015 mi do cesty vstoupila Biodanza, jejíž zakladatelkou u nás v Čechách je Aneta Končulová. První lekce Biodanzy mě okamžitě vtáhly zpátky do života. Když zazněla hudba a já udělala první krok, věděla jsem, že je to krok do nové budoucnosti. A byl. Navštěvovala jsem pravidelně víkendové semináře zejména se zahraničními lektory, řediteli Biodanza škol v Evropě - Adriana Pinto (ředitelka Biodanza školy v Mnichově v Německu), Niraj Mike Skilbeck (ředitel Biodanza školy v Dorsetu v Anglii), Antonio Sarpe (ředitel Biodanza školy v Lisabonu v Portugalsku), Unni Heim (ředitelka Biodanza školy v Oslu v Norsku), Rakel Ampudia & Carlos Orellana (ředitelé Biodanza školy ve španělském Baskicku), Irene Franco & José Neves (ředitelé Biodanza školy v Algarve v Portugalsku), Marcus Stuck (řetelel Biodanza škol v Lipsku a v Rize) a učila se žít. 

 

Učila jsem se postavit sama za sebe, jít za svými sny, snadno překonávat překážky, mít životní nadhled, vnímat svůj život s nadšením a mít ze svého života radost. To, co jsem se naučila v sále se začalo odehrávat i v mém životě. Dnes žiji život naplněný nadšením, radostí, vášní, štěstím a láskou.

V současné době jsem studentkou první Biodanza školy v ČR. Své poznatky a zkušenosti předávám dál. Mým záměrem je inspirovat, očkovat a probouzet lidský potenciál. 

 

Co můžete očekávat? Co je výsledkem pravidelné účasti na Tanečních seminářích?

Je to velké dobrodružství. To, co zažijete na sále se opravdu promítá do běžného života. Po několika lekcích zatoužíte stát se tvůrcem svého života, zatoužíte začít žít život podle vašich představ. Začnete ve svém životě realizovat změny, získáte odvahu pro realizaci těchto změn. Budete mnohem více vnímavější k sobě i k ostatním. Začnete respektovat sebe a své potřeby. Získáte energii, radost a chuť do života. Přestanete se řídit naučenými vzorci.  Zažijete pocity lásky ve společnosti báječných lidí.

 

Kontaktujte nás

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.